Kurs Latte Art Warszawa

Kurs Latte Art.  Szkolenie przeprowadzane jest w ok. 10 osobowych grupach.
Szkolenie adresowane do każdego kto chce nauczyć się wykonywać idealnie podstawowe wzory latte art. Szkolenie oparte na praktyce i intensywnych, indywidualnych ćwiczeniach przy ekspresie pod okiem szkoleniowca. Dzięki temu w szkoleniu mogą brać udział osoby o różnym poziomie zaawansowania. Gdy uczestnik wykracza poza program, ćwiczymy z nim bardziej skomplikowane wzory wieloelementowe.

Ty też możesz zostać baristą, który na mlecznej piance wyczaruje niezwykły rysunek. Tulipan, serce czy rozeta – wybór należy do Ciebie. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia profesjonalisty i zaskocz swoich bliskich cappuccino, które wygląda wprost mistrzowsko. Kurs Latte Art to zaproszenie do magicznego świata, w którym dowiesz się, jak zaparzyć kawę, aby smakowała wybornie i zrobić przepiękne wzory. Zasmakuj sztuki zdobienia kawy!

Kawa! Niektórzy nie wyobrażają sobie dnia bez małej czarnej lub kremowej Latte. Najlepiej jednak smakuje w towarzystwie. Nie trzeba pracować w kawiarni żeby uraczyć bliskich najlepszą kawą pod słońcem. Ucząc się wyrafinowanej sztuki zdobienia idealnego cappuccino pod okiem doświadczonego Baristy można potem zaskoczyć przyjaciół i uświetnić imprezę pokazem swoich nowych umiejętności. Próbowanie nowości to także poszerzanie własnych horyzontów – a to zawsze warto robić!

 

  • Szkolenie odbywa się w profesjonalnie wyposażonych lokalach zlokalizowanych w okolicach centrum miasta i jest prowadzone przez doświadczoną kadrę trenerską
  • Pierwsza część kursu obejmuje drobne zagadnienia baristyczne
  • Druga część kursu to praktyczne ćwiczenie umiejętności trudnej sztuki malowania mlekiem na kawie. Uczestnik pozna tajniki idealnego spieniania mleka a Uczestnik nauczy się, jak przygotować takie wzory jak: serce, rozeta, tulipan

 

 

Szkolenie 5h 
Cena nominalna: 199 zł

Data

06 lis 2022
Zakończone!

Czas

08:00 - 12:00

Koszt

199.00 zł

Lokalizacja

Restauracja BONAppetit
ul. Górczewska 224 U5 , 01-460 Warszawa
Kategoria

Organizator

Barman i Barista
Telefon
+48 780 140 437
Email
kontakt@barmanibarista.pl
Kod QR