Kurs Barmański I stopnia

Kurs barmański powstał z myślą o osobach chcących rozpocząć swoja przygodę z gastronomią, a także dla tych, którzy chcą podnieść własne kwalifikacje w zawodzie. Obecnie barmaństwo jest zajęciem interdyscyplinarnym.

Kurs barmański powstał z myślą o osobach chcących rozpocząć swoja przygodę z gastronomią, a także dla tych, którzy chcą podnieść własne kwalifikacje w zawodzie. Obecnie barmaństwo jest zajęciem interdyscyplinarnym. Od osoby pracującej za barem coraz częściej wymaga się zdolności ekwilibrystycznych, znajomości zasad miksologii, towaroznawstwa, obsługi konsumenta a nawet psychologii sprzedaży. Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku przygotowaliśmy program kursu który pozwala na opanowanie wiadomości zarówno teoretycznych jak i praktycznych niezbędnych do pracy w zawodzie barmana.

Każdy z kursantów uzyskuje kwalifikacje w zawodzie, oraz otrzymuje certyfikat w języku polskim oraz angielskim wraz z świadectwem menowskim! Kurs odbywa się w klubie co pozwala na natychmiastowe sprawdzenie umiejętności w praktyce na prawdziwym barze. Tylko u nas wykładowcami są zawodowi barmani.

Data

19 - 20 lis 2022
Zakończone!

Czas

08:00 - 13:00

Koszt

449.00 zł

Lokalizacja

Restauracja Soulset
ul. Górczewska 224 U6 , 01-460 Warszawa
Kategoria

Organizator

Barman i Barista
Telefon
+48 780 140 437
Email
kontakt@barmanibarista.pl
Kod QR